В Одеській області на випускний запросили собаку, який кожен день проводжав свого господаря до школи

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одеській області на випускний запросили собаку, який кожен день проводжав свого господаря до школи

Кілійський Хатіко. Фото: Бессарабія INFORM

Пухнастий щоранку проводжав на заняття свого друга Артема. Момент тимчасової розлуки дуже засмучував хвостатого.

Випускник Кілійської школи №1 (Одеська область) Артем і його улюбленець Стражник майже нерозлучні. Так, вірний пес щоранку проводжав господаря до школи, а коли прийшов час отримувати атестат про повну загальну середню освіту - вони зробили це разом.

Історію міцної дружби опублікувало видання "Бессарабія INFORM".

Стражника дуже добре знають у Кілійській школі №1. Песик щоранку приходив до навчального закладу, аби провести на заняття свого друга Артема. Хлопець з любов'ю давав настанову: "біжи додому!". Стражник слухався, повертався до двору, де віддано чекав на господаря з уроків. Іноді псу щастило - його як виняток пускали на урок. Вихованець дуже стримано, тихо і слухняно сидів у класі поруч зі своїм господарем. Потрібно було добре себе вести, щоб довше побути поруч.

"У нас у класі 24 учні, Стражник був 25-м", - коментує класний керівник Артема Тетяна Терзі, яка за два роки і сама дуже прив'язалася до собаки. За її словами, пес - улюбленець усього класу. Важко залишитися байдужим, коли бачиш таке взаєморозуміння між людиною і твариною.

Фото: Бессарабія INFORM.

Артем підібрав Стражника маленьким цуценятком близько двох років тому. Відтоді вони нерозлучні. Коли пес підріс, він став всюди супроводжувати свого господаря - до магазину, до друзів і навіть до школи. Хлопець намагався відучити улюбленця від цієї звички, але зрозумів, що для вихованця це важливо, тому не став перешкоджати. Згодом це увійшло у звичку.

І ось, настав час випускного вечора. Школярі святкували подію в кафе - там також відбувалася церемонія вручення атестатів. Ніхто не здивувався, коли Артем з'явився на заході разом зі своїм другом. За атестатом друзі продефілювали разом. А потім ще й позували удвох для фотографа. Загальне фото теж не обійшлося без Стражника.

Тепер усім, хто знає цю пару друзів, важко уявити, як вони будуть одне без одного, адже незабаром Артем поїде навчатися до іншого міста. Але Стражник точно дочекається свого господаря.

Фото: Бессарабія INFORM.
Фото: Бессарабія INFORM.

Нагадаємо, в Англії зниклий пес повернувся до господарів через 11 років. Собака на прізвисько Крампет зник з двору у 2010 році, коли йому було всього три місяці.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація