В Одеській області п'яна мати виховувала 11-річну доньку приковуванням її ланцюгами до дивана

Дата публікації
Перегляди
4467
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одеській області п'яна мати виховувала 11-річну доньку приковуванням її ланцюгами до дивана

Дитина 8 років жила у притулку, а потім мама вирішила дитину забрати до себе.

У Одеській області голодну й брудну 11-річну дівчинку від кайданів звільнили працівники сільради, яку на ланцюги посадила власна мати, йдеться в ТСН.12.00.

Кажуть, руки й ноги в неї були в синцях, а сама вона трусилася від переляку. Жінку, що так знущалась з дитини, торік вже намагались позбавити батьківських прав, але суд тоді позов місцевої влади, відхилив.

«Вона лежала вздовж дивану, руки ноги були на дивані, але були прикуті до спинки дивану, ланцюг був закріплений між собою, нога і рука теж були були зв'язані», - розповідають місцеві.

Такою дівчинку застали працівники сільради, коли прийшли навідати родину. Мати та її співмешканець були такі п'яні, що ледь розмовляли. Дитина просиділа прикутою чотири години, вона вся трусилась.

Вісім років свого життя дівчинка провела в притулку, її туди забрали одразу з пологового. В родині не було належних умов, а коли дитині виповнилося вісім, її повернули матері. «Мати виказала бажання, що вона буде займатися дитиною... Умови, на той час, дозволяли повернути дитину до сім'ї з їхніми обіцянками вести здоровий спосіб життя», - каже Руськоіванівській сільській голова Олексій Баламутенко.

Знущання з дитини: у Одеській області мати прикувала доньку ланцюгом до дивану

Знущання з дитини: у Одеській області мати прикувала доньку ланцюгом до дивану

Але мати пити не кинула. Донька жила без догляду  і впроголодь. Просила в сусідів харчів, а іноді, подейкують, брала без дозволу. Прогулювала школу, не ночувала вдома. Часто казала неправду, зривала уроки і нецензурно лаялася. Односельці розповідають про підпалений кинутий будинок та вкрадену курку, яку діти намагалися засмажити на вогнищі. За кілька років дівчинку знову вирішили вилучити з родини через суд. Її знайшли напівроздягнутою на вулиці.

«На вулиці було мінус 12. Батьки були в алкогольному сп'янінні і дитини не шукали. Мама спокійно спала. Дитина недоїдала, не мала одягу. Це все було озвучено на засіданнях», - додає сільський голова.

Вибір школярка мала не великий – притулок, де непрості стосунки з однолітками і жорстка дисципліна, або ж  воля з нетверезою матір'ю, в бруді, з недоїданням і побоями. В суді вона вибрала матір і суддя її підтримала, проігнорувавши всі аргументи сільради. Обидві: і мати, й донька про воззєднання дуже швидко пожаліли. Дівчинка почала тікати з дому. «Вона тікає, я не можу нічого з нею зробити. Прийди й скажи: «Мамуль, вибач, що я без дозволу пішла…». Я б вже ж не била. Вона мене штовхнула, я ледь не впала. Вона агресивна така», - каже матір дитини.

У сільраді додають, що дитина часто зверталась, що не хоче жити з мамою-п'яничкою. Нині поліція відреагувала на факт насильства в родині. Правоохоронцям зателефонували медики, коли побачили на тілі дівчинки численні гематоми.

Дівчинку після огляду у лікарні відправили знову до того ж притулку, де вона росла до восьми років. Односельці сподіваються, що до матері вона більше не повернеться.

Кореспондент Олена Черняєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4467
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація