В Одеській області померла військовослужбовиця, яка кілька днів тому вакцинувалася від коронавірусу

В Одеській області померла військовослужбовиця, яка кілька днів тому вакцинувалася від коронавірусу

Фото: УНІАН

Жінка мала супутню хворобу й точної причини смерті невідомо.

В селищі Чорноморське Одеської області померла військовослужбовиця. Це сталося раптово - близько 17:20 23 березня вона втратила свідомість, реанімаційні заходи не допомогли її врятувати. За кілька днів до цього жінка щепилася від коронавірусу. Проте, чи було це причиною смерті, не доведено. Вона також мала супутню хворобу.

"Сьогодні в Одеський області поза межами військової частини у позаслужбовий час раптово втратила свідомість жінка-військовослужбовець військової служби за контрактом. Співслужбовцями було одразу викликано швидку медичну допомогу та повідомлено медичну службу військової частини. Прибувши на місце події, військові та цивільні медики проводили реанімаційні заходи, які нажаль не мали успіху", - ідеться в повідомленні командування Медичних сил Збройних сил України.

Жінка найближчими днями мала їхати в зону операції Об’єднаних сил на Донбасі.

"Зазначений військовослужбовець, найближчим часом, мала бути залучена до виконання службово-бойових завдань в районі проведення ООС, тому 21.03 з дотриманням усіх алгоритмів отримала щеплення від COVID-19. Щеплення було здійснено мобільною бригадою з імунізації від Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, яка працює від початку вакцинації та набула досвіду. Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23.03 скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу – вона страждала на гіпертонічну хворобу. Судово-медична експертиза призначена на 24.03. Про її результати буде повідомлено додатково", - ідеться в повідомленні.

Командування Медичних сил ЗСУ висловило співчуття родині та близьким померлої.

"Просимо представників громадськості та засобів масової інформації не робити передчасних висновків щодо причин та обставин смерті військовослужбовця", - наголошують у повідомленні.

Сьогодні, у Одеський області, поза межами військової частини, у позаслужбовий час, раптово втратила свідомість...

Опубліковано Командування Медичних сил Збройних Сил України Вівторок, 23 березня 2021 р.

"Станом на цю годину Національна поліція та ЗСУ проводять розслідування. 24 березня буде проведено всі необхідні дослідження. Про причину смерті буде повідомлено в найкоротші терміни. Повідомляємо, що жінка дійсно була вакцинована 21 березня 2021 року разом з особовим складом однієї з військових частин. В той же день та ж мобільна бригада з вакцинації проти COVID-19 вакцинувала 120 людей. Всі ці люди почуваються добре. На жаль, у померлої були хронічні захворювання", - ідеться в повідомленні Одеської облдержадміністрації.

ПРИЧИНА СМЕРТІ ЖІНКИ-ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ З СМТ. ЧЕРНОМОРСЬКЕ - ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ Повідомляємо, що 23 березня в смт....

Опубліковано Одеська обласна державна адміністрація Вівторок, 23 березня 2021 р.

У телеграм-каналах повідомляється, що жінці стало зле в районі магазину "Ромашка" в Чорноморському. Також стверджується, що померла – 43-річна Інна Нарожна. Вона була контрактницею у військовій частині А-3880. Була старшим солдатом і бухгалтером першої категорії.

Зазначимо, що в світі ще не зафіксовано жодного випадку, щоби щеплення від коронавірусу стало прямою причиною смерті людей.

 

Новин України: в Одеській області померла військовослужбовиця, яка кілька днів тому вакцинувалася

Новин України: в Одеській області померла військовослужбовиця, яка кілька днів тому вакцинувалася

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація