Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеській області з залізничних рейок врятували виснаженого та побитого собаку

Пса врятували небайдужі перехожі.

На Одещині люди врятували старенького пса, якого знайшли пораненим біля колії. Тварина не мала сили навіть відповзти до села, де їй могли б допомогти. Скалічену собаку випадково помітив машиніст потягу, який проїздив поруч. Чоловік звернувся до зоозахисників, а ті через соцмережі організували рятувальну операцію. Про це розповів Сергій Осадчук в ефірі ТСН.19.30.

На мокрій, холодній землі, без їжі та стікаючи кров'ю поранений пес провів кілька днів. Він довго чекав на допомогу, а потім поліз на рейки під потяг. В такому вигляді його і знайшла Людмила з чоловіком.

"У нього половина тіла було на одній стороні лінії, передніми лапками стояв, а задні на інший, тварина вирішила напевно з життям попрощатися", - повідомила рятівниця пса Людмила Скараєва.

Вона зі сльозами на очах згадує ту ніч, коли в темряві намагалася відтягнути собаку з колії. "Чоловік став кричати: поїзд їде! Поїзд нам сигналив на швидкості. Треба було щось робити. Я за шкірку його схопила. Чоловік кричав: Лягай на землю разом з ним! Ми встигли на пів метра відскочити від рейок", - додала рятівниця.

Вже в машині пес зігрівся та заснув. Його відвезли до клініки. Ветлікар жахнувся — пес був увесь побитий та дуже виснажений.

"У собаки немає зубів половини, немає різців, зламані кліки, швидше за все він намагався себе захистити і втратив їх. І на жаль на задніх лапах глибокої болючої чутливості немає", - каже лікар-анестезіолог Елеонора Скубій.

На знімку видно, що хребет у тварини зламаний. Таз розтрощений, а ще в тілі куля — в собаку стріляли. Тепер зоозахисники сподіваються, що знайдуть псові господаря. Собаку назвали чоловічим ім'ям — Рома.

"Першочергова мета це знайти йому люблячу сім'ю, люблячого чоловіка і якщо він в морозі на залізничних коліях вижив, значить є причина для цього і його людина вже десь чекає", - розповіла зоозахисниця Анастасія Ростецька.

У пса Роми гарний апетит, лікарі в клініці ставлять йому крапельниці, а зоозахисники оголосили збір коштів на допомогу псу, бо найближчими днями його мають прооперувати, а на це потрібні гроші. Ті, хто його врятував сподіваються на ще одне диво — що після операції собака може самостійно пересуватися.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук. Сергій Галанюк, Одеса 

Відео На Одещині люди врятували старенького пса, якого знайшли пораненим біля залізничної колії

Тварина не мала сили навіть відповзти до села, де їй могли б допомогти. Скаліченого собаку випадково помітив машиніст потяга, який проїздив поруч. Чоловік звернувся до зоозахисників, а ті через соцмережі зорганізували рятувальну операцію.  

На Одещині люди врятували старенького пса, якого знайшли пораненим біля залізничної колії

Залиште свій коментар

Вибір редакції