В Одеській області заарештовано чиновників і лікарів за підозрою у торгівлі дітьми

Приморський районний суд Одеси заарештував посадових осіб однієї з районних державних адміністрацій області, Одеської обласної клінічної лікарні й районної лікарні в Одеській області за підозрою в торгівлі немовлятами.

Суд заарештував посадових осіб райадміністрації й 2 лікарень за підозрою в торгівлі немовлятами в Одеській області.

Приморський районний суд Одеси 10 червня заарештував посадових осіб однієї з районних державних адміністрацій області, Одеської обласної клінічної лікарні й районної лікарні в Одеській області за підозрою в торгівлі немовлятами.

Про це сказано в повідомленні відділу зв'язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.

"Співробітники Одеського обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю в результаті реалізації отриманої оперативної інформації виявили й ліквідували організовану злочинну групу, до складу якої входили посадові особи однієї з районних державних адміністрацій, Одеської обласної клінічної лікарні", - сказано в повідомленні.

Попередньо встановлено, що протягом 2008-2010 років підозрювані незаконно позбавляли батьківських прав незаможних матерів.

Надалі арештовані вимагали й отримували кошти в особливо великих розмірах у вигляді хабара від третіх осіб за передачу їм цих дітей.

Сума хабара становила від 3 до 10 тис. доларів за одну дитину.

Передача дітей здійснювалася шляхом складання фіктивних документів і довідок про стан здоров'я дитини, актів про смерть і передачу малят у притулки.

Зараз установлено, що в лікарнях зникли й уже передані третім особам 4 немовлят, доля ще 17 дітей встановлюється.

У повідомленні не уточнюється, скільки людей заарештовано, і за якою статтею порушена кримінальна справа.

Ведеться слідство.

Читайте також:

Багатодітна молдаванка продала дитину за один долар

На Донеччині затримали групу, яка продавала дітей на органи

Грузинські гінекологи торгували дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: