В Одеській області жінка місяцями муміфікувала тіло померлої матері сіллю заради її пенсії

В Одеській області жінка місяцями муміфікувала тіло померлої матері сіллю заради її пенсії

Тіло небіжчиці виявила онука.

Мешканка Одеської області, щоб не втратити виплати пенсії своєї померлої матері, кілька місяців посипала тіло небіжчиці сіллю. 

Про це повідомили в місцевій поліції.

Жінці вдалося приховувала від родичів і односельців факт смерті своєї старенької матері, бо та довгий час хворіла і вже не виходила з дому. Але тіло 82-річної бабусі виявила онука і одразу повідомила правоохоронців. "З'ясувалося, що протягом чотирьох місяців 60-річна дочка покійної вдавала, що нічого не сталося - заради пенсійних виплат, які вона отримувала замість померлої. Загальна сума цих виплат від Пенсійного фонду склала трохи більше шести тисяч гривень", - повідомили у поліції.

Дії правопорушниці були кваліфіковані як шахрайство, за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

«Встановлено, що вона не просто ховала тіло матері, а здійснювала наругу над ним, періодично посипаючи сіллю, щоб воно не розкладалось. Тому відкрито ще одне кримінальне провадження за статтею "наруга над тілом померлого" (ч. 3 ст. 297 КК України). Слідство триває, жінці загрожує покарання у вигляді семи років позбавлення волі », - додали в поліції.

Нагадаємо, що шахраї організували у Запоріжжі call-центр, через який видурювали реквізити банківських карток. Щотижневий прибуток зловмисників становив понад сто тисяч гривень. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів