Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеському онкодиспансері відхрестились від лікаря, який знімав гінекологічні УЗД для порносайтів

Керівник диспансеру заявив, що заклад не має стосунку до кабінету УЗД.

Керівництво Одеського обласного онкологічного диспансеру прокоментували незаконне відеознімання гінекологічних УЗД, які викладали на порносайтах. Головний лікар диспансеру Олег Лук'янчук заявив, що кабінет в якому відбувалося незаконне знімання, розташований на території закладу, але його здають в оренду. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Керівництво і співробітники Обласного онкологічного диспансеру повідомляють, що події, описані в інтернет-виданнях і соціальних мережах, не мають жодного стосунку до співробітників диспансеру та його кабінетів. Те, про що повідомляють ЗМІ та соцмережі, відбувалося на орендованій території. Лікар, який працював там, співробітником диспансеру не був. На жаль, контролювати роботу на орендованій території керівництво диспансеру згідно із законом не має права", - заявив головний лікар.

Однак, інформація про це правопорушення є на сайті Єдиного судового реєстру. 

Він пояснив, що диспансер є власністю обласної ради і не може вигнати орендаря, але буде наполегливо вимагати розірвання договору оренди з "людьми, які зганьбили ім'я лікаря і людини й кинули тінь на Одеський обласний онкологічний диспансер".

Нагадаємо, 16 листопада повідомлялося, що у кабінеті лікаря Одеського обласного онкологічного диспансеру виявили приховану камеру, якою тривалий час знімали проведення УЗД пацієнткам та продавали ролики на порносайтах. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та провели санкціонований обшук у приміщенні онкодиспансеру, під час якого вилучили камеру відеоспостереження, системний блок комп’ютера та роутер. 

Окрім цього обшукали автомобіль Mazda 3, яким користується лікар. У машині знайшли та вилучили флеш-накопичувач. 

Відео Професор з Ізраїлю Моше Міттельман про методику лікування онкогематологічних захворювань в Україні

Щороку понад 7 тисяч українців дізнаються про те, що мають серйозні захворювання крові, кісткового мозку чи лімфовузлів. У медицині з цими хворобами бориться специфічна галузь – онкогематологія. І тепер таких пацієнтів в Україні зможуть лікувати під керівництвом ізраїльських експертів. Дивіться сюжет, а потім поговоримо з онкогематологом Моше Міттельманом. 

Професор з Ізраїлю Моше Міттельман про методику лікування онкогематологічних захворювань в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції