Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеському порту всі екіпажі міжнародних кораблів перевірятимуть на наявність коронавірусу

Прикордонники та митники піднімаються на борт також тільки після висновку лікарів.

В Одеському морському порту нині перевіряють усіх членів екіпажів міжнародних суден, йдеться у ТСН.16:45.

Тільки після того, як медики переконаються, що на борту всі здорові і немає навіть натяку на коронавірус, моряків запускають на територію порту. Прикордонники та митники піднімаються на борт також тільки після висновку лікарів.

Упродовж кількох останніх днів епідеміологи перевірили 25 суден. П’ять із них заходили до Китаю нещодавно, чотири - ще до початку спалаху коронавірусу. Інші кораблі поблизу Китаю не були, але моряки могли контактувати з інфікованими в літаках дорогою на зміну екіпажу, кажуть медики. Тож оглядають усіх.

Наразі хворих на судах не виявили. Якщо ж у когось знайдуть ознаки хвороби, їх помістять в ізолятор, а судно поставлять на карантин.

Плейлист 144 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції