В одеському університеті мили підлогу жовто-блакитним прапором

Прапор, перетворений на ганчірку для підлоги, вилучили співробітники Приморського району міліції. Буде проведено розслідування.

У п’ятницю біля входу в корпус Одеського державного економічного університету, який знаходиться на вулиці Пушкінській, один зі студентів побачив на підлозі прапор України, який використовувався як ганчірка для ніг.

"Зовнішній вигляд прапора свідчить про те, що його неодноразово використовували як ганчірку для підлоги, тобто це слід розцінювати як свідомий і навмисний акт наруги над державним символом України, який необхідно кваліфікувати як злочин", - йдеться в повідомленні Одеської обласної організації всеукраїнського об’єднання "Свобода".

Потріпана і пошита з бавовняної тканини замість шовку символіка, швидше за все, опинилася у володінні прибиральниці випадково.

"Ймовірно, прибиральниця узяла ганчірку з пакету з дрантям. А як прапор туди потрапив, невідомо - може, підкинули студенти, - розводить руками вахтер університету. - Жінка навряд чи могла подумати, що ця бавовняна тканина - прапор. Зазвичай він з шовку, і мити ним підлоги незручно. Як у цій ганчірці розгледіли кольори, ніяк не зрозумію".

Речовий доказ - прапор, перетворений на ганчірку для підлоги, - вилучили співробітники Приморського району міліції. Буде проведено розслідування: згідно зі статтею 338 КК України наруга над Державним прапором карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Читайте також:

СБУ зняла російський прапор зі скелі в Криму

Уряд затвердив проект Великого герба України

Байкери привезли до Севастополя російський прапор, подарований Путіним

За наругу над жовто-блакитним прапором саджатимуть на 3 роки

ВідеоПрапор пустили на ганчірку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: