В Одеському університеті викладач історії на парах розповідає студентам, що Україну придумали "польські масони"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також просить їх виконувати завдання на тему "Україна, якої не було".

У Міжнародному гуманітарному університеті в Одесі викладач історії на парах розповідає студентам, що "проєкт Україна придумали польські масони".

Відповідне відео є у розпорядженні ТСН. Дата знімань невідома.

"На першому курсі студентам пропагують сепаратизм і займаються "підривом державності"… Антон Кравчик вселяє студентам про те, що Україна - це проєкт на завершальних етапах, який створили польські та російські масони і що сучасні класичні програми історії України пишуть "цілковиті ідіоти і медіаклоуни". На семінари нам задають такі роботи як "Україна, якої не було", і ми не можемо не погодитися з викладачем, оскільки нам же гірше", - скаржаться студенти університету.

За їхніми словами, на прохання до викладача йти за програмою, він відповідає, що має право викладати "свою історію".

У навчальній частині самого університету у коментарі ТСН.ua підтвердили, що Антон Кравчик є серед викладачів та викладає "гуманітарні науки". Про ситуацію щодо його способів викладання там не знають і переадресували це питання до приймальної комісії, яка підкреслила, що не є компетентною у цьому.

Наразі ТСН надіслала запит до Міністерства освіти та науки України за коментарем щодо цієї ситуації.

Відео В одеському університеті викладач історії розповідає студентам, що Україну вигадали "польські масони"

У Міжнародному гуманітарному університеті в Одесі викладач історії розповідає студентам, що "проєкт Україна вигадали польські масони". Він також задає їм писати тексти на тему "Україна, якої не було" і вважає, що сучасні класичні програми історії України пишуть "цілковиті ідіоти і медіаклоуни".

В одеському університеті викладач історії розповідає студентам, що Україну вигадали "польські масони"

Залиште свій коментар

Вибір редакції