В одеському вузі заперечують, що мили підлогу Державним прапором

Перевірка в університеті не виявила фактів використання державних прапорів України не за призначенням.

Адміністрація Одеського державного економічного університету спростувала інформацію про наругу над державним прапором України у стінах навчального закладу.

В університеті заявили, що адміністрація вузу створила спецкомісію з метою перевірки інформації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" про те, що в холі університету прапор України використовується як ганчірка для підлоги.

Комісія не виявила фактів використання державних прапорів України не за призначенням, зазначили співробітники університету.

"Всі державні прапори України, які є на обліку в університеті, перебувають на місцях свого постійного зберігання в окремих службових приміщеннях, що закриваються і охороняються", - зазначили у вузі.

При цьому жодного прапора списано з обліку не було. Адміністрація університету повідомила також про розробку плану заходів та проведення роз'яснювальної роботи зі співробітниками адміністративно-господарської частини щодо поважного ставлення до державної символіки і умов її використання та зберігання.

У плані заходів передбачено, що відповідальні особи щоденно будуть перевіряти наявність держсимволіки на своєму місці і щомісяця доповідати проректору про результати своїх перевірок. Також у новому навчальному році будуть проведені тематичні лекції та виховні бесіди зі студентами.

Нагадаємо, ВО "Свобода" вимагає притягнути до відповідальності керівництво Одеського державного економічного університету за наругу над державним прапором України. За даними партії, 7 серпня біля входу в шостий корпус університету на вулиці Пушкінській один зі студентів виявив на підлозі державний прапор України, який використовували як ганчірку для миття підлоги.

Як відомо, згідно зі статтею 338 КК України наруга над Державним прапором карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Читайте також:

В одеському університеті мили підлогу жовто-блакитним прапором

СБУ зняла російський прапор зі скелі в Криму

Уряд затвердив проект Великого герба України

За наругу над жовто-блакитним прапором саджатимуть на 3 роки

ВідеоПрапор пустили на ганчірку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: