В один клік: як в Україні планують спростити розмитнення автомобілів

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
5538
В один клік: як в Україні планують спростити розмитнення автомобілів

Telegram/Денис Шмигаль

Скоро розмитнити авто можна буде за допомогою смартфону.

В Україні планують полегшити процедуру розмитнення автомобілів за допомогою застосунку "Дія". Проєкт вже отримав підтримку прем'єр-міністра.

Про це 21 травня повідомив очільник уряду Денис Шмигаль. 

"Провів нараду з "Офісом простих рішень та результатів", Міністерством цифрової трансформації та Міністерством фінансів. Проєкт, який має полегшити процедуру розмитнення автомобілів, отримав мою повну підтримку. Згідно з пропозиціями, розмитнити авто можна буде просто за допомогою смартфону - через портал та застосунок "Дія". Усунення бюрократичних перепон, мінімізація людського фактора та викорінення корупції - стане поштовхом до реформи митниці", - зазначив Денис Шмигаль.

Як акцентував очільник уряду, розмитнення має бути справедливим для кожного. Шмигаль доручив Міністерству фінансів та Мінцифри опрацювати й подати остаточні пропозиції до зазначеного проєкту.

Нагадаємо, Зеленський підписав закони щодо пільгового розмитнення автомобілів. Згідно з документами, вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п'яти років, які були ввезені на територію Україні до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.