В одній з торговельних мереж Дніпропетровська продавали галюциногени

Виявлені психоактивні речовини наразі не входять до переліку заборонених до продажу в Україні наркотичних речовин.

У Дніпропетровську в одній з торговельних мереж з продажу імпортних ароматичних речовин продавали суміші трав із вмістом галюциногенів.

Про це повідомив начальник Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС в Дніпропетровській області Іван Олійник на брифінгу.

За його словами, такі висновки зробили експерти п’яти спеціальних лабораторій у Дніпропетровську, Харкові, Криму та Києві.

Олійник зазначив, що виявлені психоактивні речовини наразі не входять до переліку заборонених до продажу в Україні наркотичних речовин. Водночас, за його словами, Головне управління МВС у Дніпропетровській області планує звернутися до Кабінету міністрів України з проханням доповнити список виявленими галюциногенами.

Олійник наголосив, що перевірка торговельної мережі і подальша експертиза трав’яних сумішей, які продаються в цих магазинах, була проведена після звернення до міліції депутатів Дніпропетровської міської ради.

Нагадаємо, у Києві продовжує діяти ціла мережа "чорних аптек", де з-під прилавку торгують забороненими препарати, зокрема трамадолом.

Читайте також:

"Чорні фармацевти" у Києві торгують наркотиками, від яких гниють живцем

У Києві діє мережа аптек, що підпільно продають трамадол

У Дніпропетровську міліція вилучила рекордну в історії України партію трамадолу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: