Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В одній з лікарень Тернопільської області критична ситуація через спалах коронавірусу серед її працівників

Майже всі медики закладу перебувають на самоізоляції.

На Тернопільщині критична ситуація через спалах коронавірусу серед медичних працівників районної лікарні, йдеться в ТСН.12.00.

У лікарні Монастириського району, де зафіксовано спалах недуги,  вчора помер чоловік з підтвердженим діагнозом. Майже усі працівники районної лікарні пішли на самоізоляцію, бо там вже є шестеро хворих працівників з позитивним результатом на коронавірус - це сімейні лікарі та персонал лікарні.

Ще одна медсестра з пневмонією у реанімації цієї лікарні уже більше тижня, у неї вчора також підтвердили коронавірус. Вона оформлювала у приймальному відділенні того самого 68-річного чоловіка, який згодом помер від коронавірусу. Спершу в жінки висіяли грип, і гадали, що саме від нього розвинулась пневмонія, і з нею контактували багато працівників цієї лікарні, приходили просто навідувати.

Як розповідають медики, у лікарні немає захисних костюмів і немає інфекційного відділення із окремими ізольованими боксами.

Також у цю лікарню вчора помістили ще двох хворих на коронавірус з цього району. Скільки насправді зараз може бути уражених у медзакладі, медики не знають.  Лише в однієї лікарки стовідсотково можуть виключити недугу, бо вона була у відпустці і з колегами та хворими пацієнтами не контактувала.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції