Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В одній з львівських лікарень облаштують вертолітний майданчик

В одній з львівських лікарень облаштують вертолітний майданчик

Важких хворих планують доставляти у лікарню гелікоптерами.

У Львові планують облаштувати вертолітний майданчик і залучити гелікоптери, аби важких хворих з різних районів Львівщини, яким потрібна невідкладна медична допомога, могли доставляти якнайшвидше.

Як інформує ZAXID.NET, майданчик хочуть облаштувати на території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Він має бути неподалік так званої червоної зони «Emergency department», куди потрапляють пацієнти з загрозливими для життя станами і яким терміново потрібна допомога. Цей задум мріють втілити у життя ще цього року.

На території цієї лікарні для майданчика є два місця. Зараз це питання на розгляді у авіаційній службі, адже до облаштування вертолітного майданчика є певні вимоги і вони доволі суворі.

Зараз розробляється проект цього майданчика. За попередніми розрахунками, його вартість складе 5 млн грн. Наступного тижня вже буде оголошено тендер на проектанта, а згодом і на будівельні роботи.

"Зараз головне зробити проект, знати точну вартість майданчика і отримати дозвіл від відповідних авіаційних служб. Уже наприкінці серпня будемо мати точні дані. А гроші на спорудження вертолітного майданчика знайдемо", – розповів виданню директор Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

За його словами, гелікоптерами до лікарні доставляли б хворих з політравмами, інфарктами, інсультами, кровотечами тощо, у порятунку яких велику роль грає час.

У районах гелікоптер може сісти на території заправки, трасі чи навіть у полі, до якого "швидка" підвезе хворого, а звідти його швидко доставлять до лікарні у Львові.

Нагадаємо, 24 червня рятувальники евакуювали на гелікоптері з підтопленого урочища Роги на Прикарпатті породіллю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції