Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В одному з мікрорайонів Миколаєва швидко шириться сказ через інфікованого пса

Собака встиг покусати людей та інших тварин.

Через зараження на сказ в одному з мікрорайонів Миколаєва ввели карантин, вже зафіксовано дванадцятеро інфікованих, йдеться в ТСН.12.00.

Комунальники відловлюють там безпритульних собак, які можуть розносити інфекцію. Вперше заражений собака почав кидатися на людей ще минулого тижня, його зловили, а дослідження підтвердили у тварини сказ.

У лікарню з укусами спочатку звернулося 8 людей, тепер їхня кількість зросла до 12. Аналізи підтвердили - усі вони інфіковані вірусом сказу. Нині потерпілі отримують необхідне лікування, але медики побоюються, що заражений собака встиг покусати інших безпритульних тварин, і вони розносять інфекцію далі. Щоби зупинити її розповсюдження, безпритульних котів та собак відловлюють, тимчасово поміщають у притулок і перевіряють на сказ.

ВідеоУже 12 інфікованих сказом людей звернулись по меддопомогу в Миколаєві

Через зараження на сказ в одному з мікрорайонів Миколаєва ввели карантин. Комунальники відловлюють там бездомних собак, які можуть розносити інфекцію. Вперше заражений собака почав кидатися на людей ще минулого тижня, його зловили. Дослідження підтвердили - у тварини сказ. У лікарню з укусами спочатку звернулися 8 людей, тепер їхня кількість зросла до 12.    

Уже 12 інфікованих сказом людей звернулись по меддопомогу в Миколаєві

«Нами позначена зона карантину, де КП "Захисти тварин" буде працювати, вони вже працюють в цій зоні, проводять вилов і розміщують їх у нас у вольєрах. За собаками ведеться спостереження, якщо підтвердиться сказ, то нам нічого не залишиться, на жаль, як приспати тварину», - каже заступник міського голови Миколаєва Юрій Степанець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції