Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Офіс генпрокурора шукають 100 прокурорів. Зарплата – майже 29 тисяч гривень

Документи від кандидатів приймають до 2 лютого.

Офіс генерального прокурора оголосив, що в структурі є 100 вакансій прокурорів. Документи від кандидатів прийматимуть від 20 січня до 2 лютого.

Відповідний наказ генпрокурора Руслана Рябошапки та оголошення вакансій було оприлюднено сьогодні, 17 січня, на сайті відомства.

"Ми хочемо, щоб до Офісу генерального прокурора приєдналось сто прокурорів серед фахівців з-поза системи з п’ятирічним досвідом у галузі права. Сама процедура аналогічна атестації прокурорів і складається з трьох етапів – тести на знання законодавства і загальні здібності та співбесіда з практичним завданням. За результатами цих етапів буде складено рейтинг успішних кандидатів, яким ми запропонуємо пройти навчання і стажування. Запрошуємо юристів, адвокатів, науковців, які відповідають вимогам згідно із законом і готові захищати та представляти права громадян і інтереси держави, підтримувати обвинувачення в суді, здійснювати процесуальне керівництво в розслідуваннях, взяти участь у доборі", - сказав Рябошапка.

Участь у доборі мають право брати особи, які мають юридичну освіту і п’ятирічний досвід роботи в галузі права та не займали посаду прокурора на день набрання чинності законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури" та відповідають іншим вимогам, визначеним статтею 27 закону "Про прокуратуру".

вакансії в Офісі генпрокурора_1
Офіс генерального прокурора
вакансії в Офісі генпрокурора_2
Офіс генерального прокурора

Нагадаємо оклади прокурорів нового Офісу генерального прокурора порівняно з окладами прокурорів ліквідованої Генпрокуратури зросли в чотири рази. Раніше оклад становив 7140 грн, а нині – 28815 грн. Це передбачено постановою Кабміну від 11 грудня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції