Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Офісі генпрокурора пояснили, чому заочно неможливо засудити ексберкутівців

Потрібні зміни в українському законодавстві.

Заочне засудження ексберкутівців, яких обвинувачують у масових розстрілах на Майдані, поки що неможливе. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора, йдеться у ТСН.19:30.

Аби це сталося, потрібні зміни в законодавстві. "Неможливо рухатися далі по суті, досліджувати докази. Водночас є механізми, прописані в законодавстві, що робити в тих випадках, коли частина обвинувачених з'явилась, а частина обвинувачених - ні", - розповів старший прогурор Офісу генпрокурора Олексій Донський. 

Нині 4,5 тисячі томів майданівських справ передають до новоствореного відділу Державного бюро розслідування. Слідчі ДБР вже взялися перевіряти факти переслідування активістів суддями та правоохоронцями під час Революції Гідності. Розгляд справи про масові розстріли у суді поновиться 17 березня. 

Відео Навесні 2020 року суд Києва продовжить слухати справу масових розстрілів на Майдані

Заочне засудження ексберкутівців, яких обвинувачують у масових розстрілах на Майдані, поки що неможливе. Для цього потрібні зміни в законодавстві. Про це заявляють у Генпрокуратурі. Нині 4,5 тисячі томів майданівських справ передають до новоствореного відділу Державного бюро розслідування. Слідчі ДБР уже взялися перевіряти факти переслідування активістів суддями та правоохоронцями під час Революції гідності.    

Навесні 2020 року суд Києва продовжить слухати справу масових розстрілів на Майдані

Як повідомлялося, два з п’яти екс-беркутівців після нещодавнього обміну полоненими повернулися до України. Саме тому тому можуть брати участь у судових засіданнях. Проте без решти обвинувачених досліджувати докази у справі неможливо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції