В офісі офіційного турагенства Євро-2012 УБОЗ влаштував "маски-шоу"

В офісі офіційного турагенства Євро-2012 УБОЗ влаштував "маски-шоу"

У міліції обіцяють пізніше надати більш детальну інформацію

Одним із власників турагентства є депутат Житомирської облради від "Фронту змін".

У Житомирі, в будинку № 2 по вул.Чапаєва співробітники УБОЗ проводять обшук в квартирі, в якій знаходиться офіс турагентства TUI Travel.

Одним із власників турагентства є депутат Житомирської облради від "Фронту змін" Руслан Годований. В даний момент чотири співробітники міліції та Годований знаходяться в приміщенні турагентсва. Годований по телефону повідомив, що у нього відібрали iPad, на який він знімав те, що відбувається в офісі.

За словами Годованого, співробітники УБОЗ пояснили, що шукають представників якоїсь фірми, до якої ні Годований, ні офіс не мають відношення, але у них є постанова на обшук на конкретну людину за цією адресою.

У прес-службі УМВС України в Житомирській області повідомили, що за адресою вул.Чапаєва, 2, кв.51 проводиться обшук у зв'язку з постановою суду в рамках розслідування кримінальної справи. Більш детальну інформацію обіцяли надати пізніше.

Компанія TUI Travel PLC є офіційним агентством УЄФА з розміщення та проживання на Євро-2012. У більшості країн вона також є ліцензованим туроператором.

Нагадаємо, 8 листопада власник і директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович заявив про рейдерську атаку на приміщення видавництва у центрі Києва.

 

Тим часом в МВС запевнили, що ніякої рейдерського захоплення не було. У міліції наголосили, що виклик до Печерського райуправління був і на місце виїхали правоохоронці, проте надзвичайних інцидентів зафіксовано не було.

Читайте також:

В Києві податкова з міліцією перетрушують офіс провідної ІТ-компанії

Соратнику Тимошенко вдома влаштували маски-шоу: двері стережуть УБОЗівці з автоматами

Міліція продовжує перетрушувати склади і офіси Фокстроту

Маски-шоу у Фокстроті пов’язали з убивством топ-менеджера

Наступна публікація