В Офісі президента пояснили, чому Богдан подав до суду на журналістів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Богдан нібито намагався владнати ситуацію без розбірок у суді.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан звернувся до суду з позовом проти журналістів-розслідувачів через інформацію про нібито перетин ним 11 разів білоруського кордону за 2018 - початок 2019 року та 6 перетинів російського кордону від 2014 року.

Про це йдеться у відповіді пресслужби Офісу президента на інформаційний запит, передає Укрінформ.

Зазначається, що до цього Богдан нібито намагався вирішити спір "мирним шляхом".

"20 серпня керівник Офісу Президента України Андрій Богдан звернувся до Шевченківського районного суду міста Києва з позовом про спростування недостовірної інформації, поширеної 11 та 12 квітня 2019 року у випуску програми "Схеми. Корупція в деталях", - зазначається у документі.

В ОП додали, що авторами і ведучими вказаного випуску програми "Схеми" є журналісти Наталія Седлецька, Максим Савчук та Валерія Єгошина, а випуск програми розміщений на YouTube-каналі та веб-сайті ПАТ "НСТУ" та Радіо Свобода.

"У позовній заяві Андрій Богдан просить зобов’язати ПАТ "НСТУ" та згаданих журналістів спростувати недостовірну інформацію. Зокрема, у випуску програми стверджувалося, що протягом 2018 – початку 2019 року Андрій Богдан перетинав Білоруську повітряну ділянку кордону 11 разів. Крім того, повідомлялося, що нібито починаючи від 2014 року він 6 разів перетинав російський кордон і в аеропорту "Внуково" зафіксовано три вльоти і три вильоти юриста", - підкреслили в Офісі Президента.

За його словами, друга досудова письмова вимога про спростування недостовірної інформації була підкріплена копією офіційної відповіді Головного центру обробки спеціальної інформації ДПСУ.

В ОП стверджують, що, згідно з цим документом, у період від 12.04.2014 до 12.04.2019 Андрій Богдан перетнув кордон України в напрямку РФ та Республіки Білорусь лише двічі в травні 2014 року (один раз на виїзд 15.05.2014 та один раз на в’їзд 16.05.2014).

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Богдан подав позов на трьох журналістів програми "Схеми" і Національної суспільної телерадіокомпанії України. Як зазначається, позов було подано 20 серпня, справу розглядатиме суддя Шевченківського районного суду Києва Ірина Фролова. Він стосується захисту честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. 

Відео Фейк державного масштабу: Андрій Богдан залишається керувати Офісом президента

Заяви на звільнення без дати написали усі люди з оточення Володимира Зеленського під час прийому на роботу. Так президент прокоментував новину про нібито відставку керівника його Офісу. Низка ЗМІ напередодні оприлюднила фото заяви Богдана "за власним бажанням". Хто за цим стоїть – з'ясовувала ТСН.  

Фейк державного масштабу: Андрій Богдан залишається керувати Офісом президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції