В Охматдиті з’явився лінійний прискорювач, який допоможе проводити дітям в Україні унікальне лікування

Дата публікації
Перегляди
1334
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Охматдиті з’явився лінійний прискорювач, який допоможе проводити дітям в Україні унікальне лікування

Фото: НДСЛ "Охматдит"

Тепер вдасться значно розширити перелік методик променевої терапії, які застосовують у боротьбі з дитячим раком.

Променеву терапію дітям з онкологічними захворюваннями за передовими технологіями тепер зможуть проводити у київському «Охматдиті», там почав роботу найсучасніший лінійний прискорювач в Україні.

Про це повідомляють у пресслужбі лікарні.

У лікарні за державний кошт оновили апарат, тож тепер вдасться значно розширити перелік методик променевої терапії, які застосовують у боротьбі з дитячим раком. Маленькі українці зможуть отримати допомогу за  передовими стандартами на батьківщині, а не будуть змушені їхати за кордон.

Лінійний прискорювач дозволить опромінювати декілька зон у дитини більш швидко та точно. Апарат став більш безпечним, бо зменшився витік розсіяного випромінювання на здорові тканини. 

«Лінійний прискорювач дає можливість робити весь комплекс процедур для дітей з важкою онкологічною патологією, який зараз доступний у світі. Найновіше програмне та апаратне забезпечення дозволить нам використовувати найсучасніші методики променевої терапії, в тому числі ті, які раніше ніколи в Україні не використовувались», — поділився  завідувач Центру радіології Охматдиту Станіслав Рєбєнков.

Щороку в Охматдиті отримують променеву терапію близько 150 дітей. Понад 50% пацієнтів не з Києва, а з різних регіонів України. Найменшому пацієнту було 9 місяців. Значна частина процедур відбувається під загальною анестезією. Команда спеціалістів Охматдиту єдина в країні, хто береться за опромінення немовлят.

Читайте також:

Вчені розробили новий метод ранньої діагностики раку

Бустерна та додаткова дози проти COVID-19: у чому різниця та які комбінації кращі

Як сон впливає на наш імунітет

Наступна публікація