В окулярах і на байку: пес з Кіровоградщини подорожує з господарем на мотоциклі Україною

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
1137
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В окулярах і на байку: пес з Кіровоградщини подорожує з господарем на мотоциклі Україною

Шарик вже 7 років їздить разом із господарем на байку.

У Новгородці Кіровоградської області мешкає пес-байкер. Ось уже 7 років чотирилапий на прізвисько Шарик їздить з господарем на мотоциклі - бере участь у байкерських злітах, мандрує Україною.

Про це повідомляє "Суспільне".

Власник собаки Василь Петрівці з Новгородки Кіровоградської області працює зварювальником на місцевому підприємстві. Мотоцикл купив на першу зарплату і їздить на ньому задля задоволення, беручи у подорожі з собою дружину і собаку Шарика. Найбільша відстань, яку Василь із Шариком здолали разом - понад 200 км.

Пес з'явився у родині цуценям. Він вподобав їзду на байку і залюбки подорожує із господарем, вмостившись попереду на бакові. Щоб Шарик міг триматись, бак з пальним чоловік обгорнув тканиною. Також як у справжнього байкера у собаки є окуляри. Василь щоразу надягає їх на пса, коли вирушає з ним у подорож. 

"Вже сім років з нами їздить на зльоти і просто відпочивати. У Кропивницькому на Кропбайкфесті були, у Черкасах, у Новомиргороді, у Світловодську, Кременчуці. Один знайомий жартома запропонував окуляри для Шарика, я приміряв – чітко підходять", - розповідає Василь.

Пес окуляри не дуже любить, але як сідає на мотоцикл, погоджується їх вдягати.

Пса-байкера Шарика вже знають у байкерських колах, він є зіркою кожного байкерського зліту.

За два тижні Василь з дружиною і Шариком планують поїхати на море у Миколаївську область.

Нагадаємо, що у Сумах дворовий собака вболіває за стан навколишнього світу. Тварина прибирає те, що залишають після себе люди.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1137
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація