В окупованому Армянську відновив роботу "Кримський титан", на якому сталися хімічні викиди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завод не працював півтора місяця.

В окупованому Армянську відновив роботу завод "Кримський титан", на якому на початку вересня відбулися хімічні викиди.

Про це повідомляє Крыминформ з посиланням на главу окупаційної адміністрації Армянська Василя Теліженка.

"В суботу відбувся запуск заводу. На підприємстві пішли всі процеси. Для того, щоб завод запрацював на повну потужність, необхідно близько тижня", – розповів він.

У процесі запуску "Титану" фахівці "Росприроднагляду Криму" взяли проби промислових викидів, провели огляд газоочисних установок на предмет їхньоъ працездатності, а також досліджували атмосферне повітря в межах санітарно-захисної зони заводу.

ВідеоЕкс-працівники "Титану" пояснили, через що сталася хімічна катастрофа на Титані

На Херсонщині рятувальники обробляють дороги содовим розчином. До таких дій вдалися у семи населених пунктах, які найбільше постраждали від хімічних викидів.  Спеціальну обробку провели і на території двох контрольних пунктів “Каланчак” та “Чаплинка”. ТСН вдалося розшукати колишніх працівників заводу, які пояснили через що сталася хімічна катастрофа.

Екс-працівники "Титану" пояснили, через що сталася хімічна катастрофа на Титані

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово зверталися до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. 22 вересня в окупованому Армянську на півночі Криму скасусвали надзвичайний стан, введений через викид небезпечних речовин із заводу "Кримський титан". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції