В окупованому Армянську введуть надзвичайний стан через екологічну катастрофу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Концентрація шкідливих речовин у п'ять разів перевищує норму.

В Армянську, що в анексованому Криму, введуть режим надзвичайної ситуації через високу концентрацію шкідливих речовин у повітрі.

Про це 14 вересня повідомив заступник начальника головного управління - начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в Криму Олексій Фрідман, передає Крим.Реалії.

"Штабом зараз буде ухвалюватись рішення і рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим НС, бо у нас є перевищення гранично допустимої концентрації у понад п'ять разів. Це є критерієм введення режиму", - сказав Фрідман, додавши, що режим введуть вже 14 вересня.

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.  Також правоохоронці вважають, що одною з версій може бути навмисне створення екологічного лиха для відновлення постачання води на територію окупованого Криму.

ВідеоУкраїна назвала головні версії хімічної катастрофи в Криму

Росія могла навмисно влаштувати хімічну катастрофу в Криму, щоб відновити постачання води на окупований півострів. Україна розпочала слідство через забруднення повітря, яке сягнуло Херсонщини. Серед інших версій - неправильна експлуатація підприємств на півночі Криму, або ж викид хімікатів унаслідок російських військових навчань. 

Україна назвала головні версії хімічної катастрофи в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції