В окупованому Криму начальник ізолятора ударив українського активіста Балуха - адвокат

Адвокат Балуха вже подав скаргу в поліцію на дії начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

Начальник ізолятора тимчасового тримання у кримському селищі Роздольне застосував силу до політв'язня Володимира Балуха.

Про це повідомляє у соцмережі Facebook Кримська правозахисна група.

Зазначається, що адвокат Балуха вже подав скаргу в поліцію на дії начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

"Він намагався вчинити незаконні дії щодо Володимира, а саме вдарив, ображав нецензурною лайкою, принижував за національною ознакою. Все це зафіксовано на відео в ІТТ", - розповів адвокат.

Начальник ИВС в крымском поселке Раздольное применил силу к политзаключенному Владимиру Балуху Адвокат украинского поли...

Опубліковано Crimean Human Rights Group 11 серпня 2017 р.

За його інформацією, в цілому інші співробітники ІТТ намагаються дотримуватися норм закону, начальник ІТТ дозволяє собі хамство і порушення законів.

"24 квітня українець Балух заявляв про дискримінацію за етнічною ознакою з боку начальника ІТТ в Роздольному. Минулі заяви про його протиправні дії були проігноровані місцевою поліцією. У захисту є серйозні побоювання вважати, що новий факт правопорушень також залишиться безкарним", - інформує Кримська правозахисна група.

Нагадаємо, українського активіста Володимира Балуха в окупованому Криму  засудили до 3 років і 7 місяців колонії та 10 тисяч рублів штрафу. Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. 

ВідеоВ анексованому Криму засудили українського активіста

Залиште свій коментар