Перейти до змісту
В окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

В окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

Нові плити не простояли і трьох днів

У селищі Орлівка одного з районів Севастополя у ніч з 8 на 9 травня вандали розбили пам'ятник з іменами місцевих жителів, кримських татар, які загинули під час Другої світової війни.

Про це повідомляє Crimean Tatars у Facebook.

На плитах були висічені ще додатково 57 імен кримських татар, окрім 6 воїнів, які там були зазначені з 60-х років минулого століття. Жителі села багато років домагалися справедливості стосовно своїх предків, і встановили плити на власні кошти.

Проект Crimean Tatars повідомляє, що старий меморіал в Орловці містив лише 6 імен загиблих фронтовиків. Серед них не було жодного кримськотатарського прізвища. 6 травня меморіал оновили, встановивши додаткові плити.

"Якщо старий пам'ятник ніхто не чіпав понад півстоліття, то оновлений - з кримськотатарськими саме - не простояв і 3-х днів. У ніч на 9 травня вандали розбили гранітні плити. Це виявили вранці Дня перемоги, коли по всій країні вже вшановували ветеранів, віддавали данину пам'яті загиблим на війні, щосили звучали переможні марші і йшли маршем безсмертні полки"-  зазначили у виданні.

ВАНДАЛЫ РАЗБИЛИ ПАМЯТНИК С ИМЕНАМИ ПОГИБШИХ НА ВОЙНЕ КРЫМСКИХ ТАТАР 6 мая в Мамашае (Орловка) был обновлён стоявший...

Опубліковано Crimean Tatars Четвер, 9 травня 2019 р.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин