В окупованому Криму роздають "медалі" за голосування на незаконних виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кримчанам нагадали про фейковий рефереденум.

У місті Севастополь в анексованому Криму учасникам нелегітимного голосування за президента РФ роздають пам’ятні медалі. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

На листівці, до якої прикріплений муляж нагороди, написано, що медаль в пам'ять про "псевдореферендум", який відбувся в Севастополі 16 березня 2014 року.

Як повідомлялося раніше, Україна надіслала генеральному секретарю ООН, голові Радбезу та делегаціям усіх країн-членів офіційні листи, які наголошують, що проведення Росією президентських виборів в окупованому Криму порушує статут ООН

Ще на початку березня Верховна Рада прийняла резолюцію, в якій визнала намір РФ незаконно провести 18 березня вибори в АРК порушенням Конституції України та міжнародного законодаства. 

ВідеоЄС не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму

Європейський Союз не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму. Про це заявила високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні. Вона перебуває з візитом у Києві і вже провела зустрічі з міністром закордонних справ, прем’єр-міністром та президентом.

ЄС не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції