В окупованому Криму скаржаться на нестачу питної води

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Влада" окупованого півострова заявила про нестачу якісної питної води.

Населення анексованого Криму потребує якісної питної води в необхідному обсязі, стверджує російський "віце-прем'єр" півострова Юрій Гоцанюк.

Про це він заявив на засіданні робочої групи з розробки плану заходів з встановлення станцій доочистки води, повідомляють Крим.Реалії.

«Зараз, в умовах припинення подачі дніпровської води по Північно-Кримському каналу водопостачання міст і сільських населених пунктів Криму здійснюється з місцевих джерел. Всі підземні води Криму використовуються в системі централізованого питного водопостачання без попереднього очищення. Наше завдання - визначити найбільш проблемні населені пункти, населення яких користується неякісною питною водою для забезпечення виконання заходів з встановлення станцій доочистки води», - сказав Гоцанюк

Чиновник також додав, що чисельність населення, яка використовує централізоване питне водопостачання складає близько 88% всього населення півострову.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна не збирається підписувати контракт на постачання води до анексованого Криму.

"На окуповану територію вода за контрактом, де написано "Крим, Росія", ніколи постачатися не буде", - сказав він.

ВідеоНаслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

Медики приїздять до людей в села, а тих, хто має скарги і хоче обстежитися, автобусами привозять до Херсонської обласної лікарні. Селян оглядають отоларингологи, дерматологи та пульмонологи. Люди скаржаться переважно на печію в горлі і висипи на шкірі.

Наслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції