В окупованому Криму спалахнула африканська чума: до Севастополя заборонили ввозити м'ясо

У місті перевіряють авто з доставкою живих тварин.

Окупаційна влада Севастополя збирається провести переоблік свинопоголів'я в тваринницьких і особистих підсобних господарствах, щоб запобігти виникненню осередку африканської чуми свиней (АЧС) у регіоні.

Про це повідомляє прес-служба "уряду" міста, передають Крим. Реалії.

"Вжиті обмежувальні заходи щодо недопущення поширення вірусу африканської чуми свиней на територію міста Севастополя, організовано проведення імунопрофілактики проти класичної чуми свиней згідно з планом протиепізоотичних заходів на 2016 рік, суворий переоблік свинопоголів'я в тваринницьких господарствах і особистих підсобних господарствах громадян. Зі співробітниками муніципальних утворень і користувачами мисливських угідь проводяться робочі наради на тему запобігання занесенню і поширенню вірусу африканської чуми свиней", – зазначено в повідомленні.

У Севастополі організовані перевірки автотранспортних засобів, що здійснюють доставку живих тварин і продукцію тваринного походження на територію міста.

У місті заборонили ввезення не лише продуктів свинарства, а й птиці з уражених АЧС районів, а також проведення ярмарків, виставок та інших заходів, пов'язаних з пересуванням та накопиченням тварин.

На території Криму оголошений карантин у зв'язку зі спалахом африканської чуми свиней. Наприкінці січня осередок захворювання виявили на території селянсько-фермерського господарства "Мартінс" у Роздольненському районі Криму.

5 лютого російська влада півострова повідомила про новий осередок – у селі Ароматне Білогірського району. Повідомлялося і про виявлення африканської чуми свиней в Криму не тільки у домашніх свиней, а й у кабана в дикій природі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: