В окупованому Криму в "день тиші" агітували за кремлівських ставлеників

На території Криму утворили 1207 виборчих дільниць.

В окупованому Криму, де проходять вибори до Держдуми РФ, відкрилися всі виборчі дільниці, обстановка спокійна. Про це повідомив "глава кримського виборчкому" Михайло Малишев.

"На території республіки Крим утворено 1207 виборчих дільниць. Всі вони відкрилися вчасно. Обстановка спокійна", - цитує Малишева російське агентство "РИА Новости".

За його словами, Крим вперше бере участь у виборах до Державної думи РФ, тому для кримських виборчих комісій це перший досвід. "Будь-яких порушень при відкритті дільничних комісій немає", - наголосив він.

Водночас, як повідомляє "Новая газета", перші порушення на виборах у Криму були зафіксовані ще до початку голосування. Так, мешканка Ялти Аніка Шаульська повідомила в своєму Facebook, що на виборчій дільниці № 508 (будівля ялтинської стоматологічної поліклініки) в "день тиші" були виявлені агітаційні матеріали кандидатів Андрія Козенка і Сергія Аксьонова.

Козенко є "віце-спікером Державної ради" окупованого росіянами Криму, Аксьонов - "глава республіки". Обидва балотуються до Держдуми від "Єдиної Росії". До посту були додані фотографії агітаційних листівок і плакатів, що лежать на столах у виборчій комісії.

Шаульська зазначила, що подала скаргу до ТВК з вимогою притягнути порушників до адміністративної відповідальності.

Зазначимо, у неділю, 18 вересня, в Росії розпочалося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території.

Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств. У російській Центральній виборчій комісії заявляють, що через це не зможуть проголосувати понад 80 тисяч громадян Росії, які живуть в Україні.

Залиште свій коментар

Наступна публікація