Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завершується будівництво ще декількох опор під автомобільний і залізничний мости.

В анексованому Криму на острові Тузла була зведена перша опора мосту через Керченську протоку – опора № 173 під автомобільну трасу.

Про це повідомляється на сайт Керченського мосту.

"Для її пристрою знадобилося 400 тонн металоконструкцій і 250 кубометрів бетону. Відповідно до проекту, який пройшов державну експертизу, міст в Крим встане на 595 опор. Для їх пристрою потрыбно занурити понад 5,5 тисяч паль", - йдеться в повідомленні.

"Висота цієї опори невелика – 3 метри. Разом з прольотною будовою вона підніме міст над сушею приблизно на 7 метрів. Із просуванням до акваторії висота опор буде зростати. Дорога плавно підніметься і досягне максимальної позначки над судноплавним каналом. Там висота над дзеркалом води становитиме 35 метрів", - розповів головний інженер будівельної ділянки Олексій Ємченко.

Згідно з повідомленням, на косі Тузла завершується будівництво ще декількох опор під автомобільний і залізничний мости. На керченському боці, де ґрунт вважається найбільш сприятливим для будівництва, зводяться перші опори під залізницю, повідомили інженери.

Відео Чому Росія припиняє фінансувати анексований Крим

Раніше в березні в Керченський міст врізалося турецьке судно "Ліра". Опору обіцяли швидко відремонтувати. Причиною інциденту назвали недбалість російських чиновників, які дозволили таким судам, як турецьке, проходити через протоку без супроводу лоцмана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції