В окупованому Криму відрапортували про зведення першої опори Керченського мосту

Завершується будівництво ще декількох опор під автомобільний і залізничний мости.

В анексованому Криму на острові Тузла була зведена перша опора мосту через Керченську протоку – опора № 173 під автомобільну трасу.

Про це повідомляється на сайт Керченського мосту.

"Для її пристрою знадобилося 400 тонн металоконструкцій і 250 кубометрів бетону. Відповідно до проекту, який пройшов державну експертизу, міст в Крим встане на 595 опор. Для їх пристрою потрыбно занурити понад 5,5 тисяч паль", - йдеться в повідомленні.

"Висота цієї опори невелика – 3 метри. Разом з прольотною будовою вона підніме міст над сушею приблизно на 7 метрів. Із просуванням до акваторії висота опор буде зростати. Дорога плавно підніметься і досягне максимальної позначки над судноплавним каналом. Там висота над дзеркалом води становитиме 35 метрів", - розповів головний інженер будівельної ділянки Олексій Ємченко.

Згідно з повідомленням, на косі Тузла завершується будівництво ще декількох опор під автомобільний і залізничний мости. На керченському боці, де ґрунт вважається найбільш сприятливим для будівництва, зводяться перші опори під залізницю, повідомили інженери.

Чому Росія припиняє фінансувати анексований Крим

Окупанти припиняють фінансувати так звану “програму розвитку півострова”. Шокуючу для кримчан новину намагаються замаскувати фразами про «перенесення строків». Втім все більше людей розуміє: путінські обіцянки райського життя виявились брехнею і чекати насправді нема чого.в Криму, маскуючись пропагандою,кремлівська влада, насправді, розвиває самі лише військові об’єкти. Причому мова не тільки про справжні військові бази, але про черговий палац та яхт-клуб для міністра оборони РФ Шойгу.

Раніше в березні в Керченський міст врізалося турецьке судно "Ліра". Опору обіцяли швидко відремонтувати. Причиною інциденту назвали недбалість російських чиновників, які дозволили таким судам, як турецьке, проходити через протоку без супроводу лоцмана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: