В окупованому Криму затримали учасників автопробігу в пам'ять про жертв депортації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У водіїв відібрали права.

Сьогодні, 18 травня у Бахчисараї в окупованому Криму російські силовики затримали активістів, які влаштували автопробіг з нагоди річниці депортації кримських татар.

Після молитви та хвилини скорботи колона із двох десятків авто рушила із Сімферополя до Бахчисарая. Там кримських татар зупинили, а частину із них затримали, пише Кримська служба новин.

"Всю колону вони зупинити не встигли, залишилося близько половини машин. У водіїв відібрали права, а всіх учасників знімали на камеру. Представники поліції пояснили, що проводять операцію "Анаконда". Трьох учасників забрали до відділку, чому саме їх, нам не пояснили. Всі інші машини також попросили проїхати за поліцією ", - розповів журналістам один із учасників автопробігу.

Нагадаємо,  сьогодні, 18 травня Україна вшановує 72 річницю депортації кримських татар. У цей день 72 роки тому перші ешелони с кримськими татарами рушили з Криму до Середньої Азії. Всього протягом трьох діб тоді примусово вивезли близько 180 тисяч людей, половина депортованих загинула дорогою або у перші місяці заслання.

Попри заборону російських окупантів проводити заходи на півострові, кримськи татари провели жалобну церемонію, а на кордоні з окупованим Кримом на пропускному пункті Чонгар відбувся мітинг-реквієм. депортація татар

Залиште свій коментар

Вибір редакції