В окупованому  Криму звільнили науковця через відмову від паспорта РФ

Зараз вчений намагається знайти нову роботу. 

У Ялті звільнили з посади кандидата біологічних наук Гурія Корнільєва. На думку вченого, звільнення пов'язане з його відмовою від громадянства Росії.

Корнільєв заявив, що він не згодний з діями РФ у Криму і в березні 2014 року написав відмову від отримання російського паспорта, повідомляє Кримська правозахисна група.

Зазначається, що керівництво Нікітського ботанічного саду неодноразово попереджало українського науковця, що йому потрібно відмовитися від свого рішення. А вже через два роки його звільнили і обґрунтували своє рішення скороченням штату.

"Попередньо зі мною провели бесіду, сказавши, що оскільки я добровільно відмовившись від отримання російського паспорта, "продемонстрував антиросійську позицію", то не маю "морального права" працювати "на російському підприємстві", а повинен їхати "на Україну". Така ж бесіда була проведена і з іншим співробітником, який також відмовився від отримання російського паспорта", - сказав Корнільєв.

Зараз Гурій Корнільєв намагається знайти роботу, але поки безрезультатно. Він передбачає, що в інші організації його не беруть, після того, як дізнаються від керівництва ботанічного саду про справжню причину його звільнення.

Нагадаємо, в окупованому Севастополі серед білого дня жорстоко побили українця через символіку "Азова" на велосипеді. Зі слів самого постраждалого, на нього напав перехожий, який представився поліцейським. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: