Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому  Криму звільнили науковця через відмову від паспорта РФ

Зараз вчений намагається знайти нову роботу. 

У Ялті звільнили з посади кандидата біологічних наук Гурія Корнільєва. На думку вченого, звільнення пов'язане з його відмовою від громадянства Росії.

Корнільєв заявив, що він не згодний з діями РФ у Криму і в березні 2014 року написав відмову від отримання російського паспорта, повідомляє Кримська правозахисна група.

Зазначається, що керівництво Нікітського ботанічного саду неодноразово попереджало українського науковця, що йому потрібно відмовитися від свого рішення. А вже через два роки його звільнили і обґрунтували своє рішення скороченням штату.

"Попередньо зі мною провели бесіду, сказавши, що оскільки я добровільно відмовившись від отримання російського паспорта, "продемонстрував антиросійську позицію", то не маю "морального права" працювати "на російському підприємстві", а повинен їхати "на Україну". Така ж бесіда була проведена і з іншим співробітником, який також відмовився від отримання російського паспорта", - сказав Корнільєв.

Зараз Гурій Корнільєв намагається знайти роботу, але поки безрезультатно. Він передбачає, що в інші організації його не беруть, після того, як дізнаються від керівництва ботанічного саду про справжню причину його звільнення.

Нагадаємо, в окупованому Севастополі серед білого дня жорстоко побили українця через символіку "Азова" на велосипеді. Зі слів самого постраждалого, на нього напав перехожий, який представився поліцейським. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції