Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Сімферополі відключають освітлення і призупиняють транспорт

"Влада" заявляє, що проводяться підготовчі роботи по підключенню третьої лінії енергомосту.

У Сімферополі вводиться режим енергозбереження, в результаті якого була зупинена робота підприємств. Про це повідомляє прес-служба окупаційної адміністрації міста, передає видання 15 хвилин.

"Насосні станції та інші соціально значимі об'єкти будуть переведені на альтернативні джерела енергопостачання. Підприємству "Кримтролейбус" доручено тимчасово призупинити рух електротранспорту. Закладам громадського харчування та промисловим підприємствам, з 0:00 годин 29 лютого по 24 годину 1 березня рекомендовано перейти на автономні джерела енергопостачання", – йдеться в повідомленні.

"Влада" заявляє, що проводяться підготовчі роботи щодо підключення третьої лінії енергомосту. Мешканці попереджені про можливість віялового відключення електроенергії.

Крім того, ухвалено рішення про відключення вуличного освітлення.

У неділю, 28 лютого, в окупованому Криму сталося відключення світла відразу в декількох містах.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, за якою передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів.

Анексований Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і по енергомосту з Кубані. Енергоміст не витримує навантажень, відбуваються часті аварії. Багато жителів скаржаться на несправедливий розподіл електроенергії по регіонах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції