Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Сімферополі затримали учасників акції вшанування жертв геноциду кримських татар

Затриманих розвезли по різних РВВС Сімферополя.

У окупованому Сімферополі затримали учасників акції "Запали вогник у своєму серці", що відбулася до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Про це у Facebook повідомив журналіст Радіо Свобода Антон Наумлюк.

День памяти депортации крымских татар В районе Ак-Мечети задержаны несколько десятков человек, принимавших участие в...

Опубліковано Anton Naumlyuk 17 травня 2018 р.

"В районі Ак-Мечеті затримано кілька десятків осіб, які брали участь в традиційній кримськотатарській акції "Запали вогник в своєму серці", — повідомив журналіст.

ВідеоКримські татари у Європарламенті розповіли про терор окупаційної влади

Про страшну статистику та порушення прав людей на півострові світові розповідали народний депутат Мустафа Джемілев та заступники голови Меджлісу Ільма Умеров та Ахтем Чийгоз. Лише за минулий рік, кажуть, у Криму з’явилося ще 16 політичних в’язнів, 15 із яких кримські татари. 340 осіб були викликані на допити.

Кримські татари у Європарламенті розповіли про терор окупаційної влади

 

День памяти депортации крымских татар Из Киевского РОВД отпустили всех задержанных на акции «Зажги огонёк в своём...

Опубліковано Anton Naumlyuk 17 травня 2018 р.

"Все почалося з того, що якийсь чоловік у цивільному став знімати всіх на камеру. Його почали питати, навіщо він це робить. Він став провокувати людей, говорити, що ми перекрили дорогу. Всі кричали. А потім почалися затримання", - розповів один із затриманих.

Затриманих розвезли по різних РВВС Сімферополя, їх допитували і проводили дактилоскопію, в тому числі стоп ніг, вилучали і перевіряли телефони, а також взяли зразки ДНК.

Наразі жодних звинувачень затриманим не висували. Загалом було затримано близько 20 осіб. Серед них були двоє неповнолітніх.

Згодом, близько 2 години ночі, Наумлюк повідомив, що всіх затриманих відпустили, окрім одного, якого звинувачують у "непокорі законним вимогам поліції".

Окупанти  в Криму не припиняють переслідувати кримських татар, попри те, що 19 квітня Міжнародний суд ООН погодився запровадити запобіжні заходи проти РФ для захисту національних меншин в Криму за позовом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції