В "Олімпійському" отримали запити на проведення дебатів від Зеленського та Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники головної арени столиці ініціювали переговори. 

НСК "Олімпійський" отримав запити від уповноважених представників кандидатів у президенти України – Володимира Зеленського та Петра Порошенка – щодо проведення дебатів. Про це йдеться у повідомленні прес-службі НСК. 

Так, представник чинного президента надіслав запит на проведення дебатів 14 та 19 квітня, а представник Зеленського – на 19 квітня. 

"ДП НСК "Олімпійський" ініційовано переговорний процес з представниками зазначених кандидатів з приводу забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу", - додали у прес-службі стадіону.

Слід зазначити, що під час спільного брифінгу глави правління суспільного мовника Зураба Аласанія та представників ЦВК оголосили, що офіційні дебати кандидатів у президенти України відбудуться 19-го квітня о 20:00 у студії "Суспільного", а не на стадіоні НСК "Олімпійський".

"Усе інше, про що кандидати можуть домовитися між собою, наприклад, у форматі ток-шоу чи у форматі дебатів у будь-якому іншому місці, якщо ми дивимося статтю 58-му Закону, яка регламентує проведення передвиборчої агітації, вона також надає кандидатам можливість зробити такого типу спільний захід. Основна риса цього — це фінансування коштом виборчих фондів кандидатів, це дотримання рівності, тобто не може бути так, щоб один із них мав більше можливостей, ніж інший. І, будь ласка, це також є важливим для суспільства, для того, щоб побачити й інший формат, але його треба відрізняти від того, про який ми говорили спочатку", -  сказала глава ЦВК Тетяна  Сліпачук про можливі дебати на НСК "Олімпійський". 

Своєю чергою, Аласанія додав, що "Суспільне" буде транслювати також і дебати на НСК "Олімпійський", які нібито мають розпочатися о 19:00 19-го квітня, однак сумнівається, що кандидати встигнуть доїхати до студії до 20:00. 

ВідеоСтадіон чи студія: чи відбудуться офіційні дебати між кандидатами в президенти

Дебати чи ток-шоу? До другого туру президентських виборів лишається 11 днів. Але й досі невідомо, в якому форматі дискутуватимуть кандидати і чи зустрінуться взагалі. Політики наполягають - "Стадіон, так стадіон". Але відповідно до постанови ЦВК, офіційні дебати мають бути виключно в студії.  Сніданок побував у студії, де за законом мали б відбутися дебати, та дізнався, хто модеруватиме цей захід.  

Стадіон чи студія: чи відбудуться офіційні дебати між кандидатами в президенти

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції