В ООН оприлюднили рейтинг найщасливіших країн світу. Україна не потрапила до топ-100

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Разом із тим Україна покращила свій минулорічний результат на п’ять позицій.

Україна піднялася на п'ять сходинок у щорічному рейтингу найщасливіших країн світу, обійнявши 133-тє місце.

Відповідні дані оприлюднено у доповіді Підрозділу ООН з пошуку рішень для стабільного розвитку (United Nations Sustainable Development Solutions Network).

Як зазначається, для визначення рівня щастя експерти брали до уваги шість чинників: ВВП на душу населення, тривалість життя, щедрість, соціальну підтримку, а також свободу і корупцію в частині впливу на ухвалення важливих рішень.

Згідно з рейтингом, Україна опинилася між країнами Чад та Ефіопія, випередивши десяток африканських країн, Індію, Гаїті, Сирію та Афганістан.

Водночас найщасливішою експерти назвали Фінляндію, на другому місці - Норвегія і завершує трійку лідерів Данія. На четвертій сходинці опинилась Ісландія, а п’ятій - Нідерланди.

Своєю чергою сусіди України потрапили у топ-100: Словаччина на 38-му місці, Польща - 40-му, Румунія - 48-му, Угорщина - 62-му, Росія - 68-му, Молдова - 71-му, Білорусь - 81-му.

ВідеоРецепти щастя з різних країн світу

Сьогодні - Всесвітній день щастя! У кожної нації його секрет свій. Ми зібрали рецепти від найщасливіших країн світу - дивіться в сюжеті.  

Рецепти щастя з різних країн світу

Найнещасливішою країною експерти визнали Південний Судан - 156 місце.

Нагадаємо, раніше видання The Economist визначило найдорожчі та найдешевші міста світу. Найдорожчі міста світу виявилися у Європі та Азії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції