В ООН шоковані кількістю голодуючих у світі

В ООН намагаються допомогти країнам, які потерпають від голоду.

У Мадриді скликано саміт, метою якого є вирішити питання з допомоги найбіднішим країнам, потерпілим від фінансової кризи, яка спровокувала минулого року підвищення цін на харчі.

Голова світової Продовольчої програми Жозет Ширан не виключила можливість такої ситуації, коли глобальна система не зможе боротися з кількістю голодних людей.

"Ми стверджуємо, що через нестачу продовольства країни не впевнені, що зможуть виробити, або придбати достатню кількість харчів, щоб прогодувати своє населення. Це вимагає термінової уваги і невідкладної підтримки тих, хто вже зараз перебуває у скруті," - заявила Жозет Ширан.

Тим часом, Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун та іспанський прем'єр Родрігес Сапатеро заявили, що шоковані кількістю людей, які голодують.

У спільній статті в International Herald Tribune Пан і Сапатеро висловили стурбованість зменшенням запасів збіжжя у той час, як ціни на зерно зростають, та зменшенням міжнародної допомоги для розвитку сільського господарства. Автори статті наголошують, що увага світової спільноти замість економічної кризи має бути зосереджена на продовольчій безпеці.

Британська доброчинна організація "Оксфам" твердить, що кліматичні зміни та десятиліття недофінансування сільського господарства додадуть до наслідків нинішньої економічної кризи в майбутньому нестачу харчів. Британський аналітичний центр, Королівський Інститут з міжнародних справ зазначили, що попит на їжу зросте тоді, як населення у світі збільшиться з 6,5 мільярдів до понад 9 мільярдів до 2050 року. 

Читайте також:

10 мільйонів кенійців голодують

ООН: кількість людей, які голодують, зростає

Безлади в Кенії спалахнули з новою силою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: