Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН закликали покращити гуманітарну ситуацію на Донбасі

Близько 200 тис. людей живуть в постійному страху, побоюючись обстрілу.

Помічник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер закликала міжнародне співтовариство вжити заходів для поліпшення гуманітарної ситуації в окупованих регіонах на сході України.

Про це повідомив Центр новин ООН.

"Близько 200 тис. людей живуть в постійному страху, побоюючись обстрілу. Враховуючи те, що в Україні кількість постраждалих людей похилого віку є найбільшим у світі, ми зобов'язані домагатися поліпшення ситуації", - заявила Мюллер.

Представник ООН розповіла про важку гуманітарну ситуацію, в якій опинилися 4,4 млн постраждалих від конфлікту жителів східних районів України. Приблизно 3,4 млн з них потребують допомоги і захисту.

Мюллер також нагадала, що збройний конфлікт на сході України призвів до величезної кількості жертв, під час нього загинули більше 2,5 тис. мирних жителів і близько 9 тис. отримали поранення.

"В результаті бойових дій пошкоджено тисячі будинків, сотні лікарень, шкіл та об'єктів водо- та електропостачання. Багато території в зоні конфлікту усіяні мінами та іншими боєприпасами", - отматила вона.

ВідеоУ ПАРЄ розпочалися дебати про гуманітарні наслідки війни в Україні

Україна сьогодні на порядку денному в парламентській асамблеї ради Європи. Доповідь підготував литовський депутат Егідіус Варейкіс. Він розповів, що на початку він готував доповідь про конфлікт, але в процесі підготовки переконав своїх колег, що йдеться не про конфлікт, а повномасштабну війну.

У ПАРЄ розпочалися дебати про гуманітарні наслідки війни в Україні

Також через конфлікт приблизно 1,6 млн українців стали внутрішньо переміщеними особами. Багато з них не можуть знайти роботу і стикаються з серйозними труднощами.

У грудні гуманітарні установи системи ООН підготували План гуманітарного реагування і попросили донорів виділити на його фінансування $ 187 млн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції