Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН закликали запобігти гуманітарній кризі через ситуацію на Донецькій фільтрувальній станції

Станція, очевидно, не відновить роботу до тих пір, поки співробітникам не будуть представлені гарантії безпеки від усіх сторін.

З метою запобігання гуманітарній кризі на Донбасі через припинення подачі води необхідно терміново забезпечити безпеку працівників на водній фільтраційній станції.

З такою вимогою виступив координатор системи ООН в Києві Ніл Волкер, повідомив сайт новин ООН.

"Представник ООН вимагає забезпечити безперебійну роботу Донецької фільтрувальної станції, підкресливши, що вона не може функціонувати без участі технічних фахівців", - наголошується в повідомленні.

Це вже не перший подібний інцидент на цьому підприємстві, нагадали в Організації. Так, 14 березня Ніл Волкер з засудженням відреагував на обстріл автобуса з працівниками Донецької фільтрувальної станції, а також вантажівки, що перевозив хімічні речовини, необхідні для обробки води.

ВідеоЧерез потужні обстріли зупинилася донецька фільтрувальна станція

Окуповані Донецьк, Ясинувата й кілька навколишніх селищ зневоднені частково. Працювати під кулями робітники відмовляються. Серед українських захисників за добу є поранений. Бойовики гатять по всій лінії фронту. Зокрема, з великих калібрів обстрілюють Зайцеве.

Через потужні обстріли зупинилася донецька фільтрувальна станція

Щоправда, зараз станція, очевидно, не відновить роботу до тих пір, поки співробітникам не будуть представлені гарантії безпеки від усіх сторін.

17 квітня автобус із працівниками Донецької фільтрувальної станції потрапив під обстріл. П'ятеро працівників, серед яких три жінки, були поранені і нині перебувають у лікарні.

За даними МінТОТ, станом на 19 квітня Донецька фільтрувальна станція зупинена, оскільки люди відмовляються працювати в умовах обстрілу. Залишки води з системи надходять до резервуарів Авдіївки, звідки вода подається населенню. В результаті близько 345 тис. людей по обидві сторони лінії зіткнення зіткнулися з перебоями в подачі води.

Залиште свій коментар

Вибір редакції