Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН зберуться для обговорення окупації РФ частини України. Чому Кремль скликає Радбез напередодні

Москва скличе Радбез ООН, щоб обговорити Мінські домовленості

Генеральна Асамблея ООН 20 лютого проведе засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. Тим часом Росія вирішила скликати Раду Безпеки ООН  у зв'язку з п'ятою річницею Мінських домовленостей за кілька днів до цього, 17 лютого.

В МЗС України розповіли, що це очікуваний, традиційний та перевірений трюк російської дипломатії, спрямований на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей.

"Але українська дипломатія готова до такого сценарію. Представники України візьмуть участь в обох заходах", - зазначили в МЗС.

На засіданні 20 лютого буде присутній міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, воно "стосуватиметься широкого кола питань російської агресії, зокрема в політичному, гуманітарному, економічному та соціальному вимірах".

Нагадаємо, представництво ООН в Україні у середу, 29 січня, презентувало план гуманітарного реагування для України. В ньому йдеться про потребу 158 мільйонів доларів фінансування гуманітарної роботи у 2020 році.

Відео Олег Сенцов закликав ООН боротися за решту українських бранців у Росії

Із такою промовою колишній політв'язень Кремля звернувся до членів Організації Об'єднаних Націй під час свого візиту до Нью-Йорка. За словами Сенцова, міжнародна спільнота не має забувати про тих, хто утримується як на території Росії, так і в окупованому Криму та Донбасі.  

Олег Сенцов закликав ООН боротися за решту українських бранців у Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції