В ОПУ зробили заяву щодо перемовин у Саудівській Аравії
Зустріч української та американської делегації триває.
Андрій Єрмак на переговорах у Саудівській Аравії
В ОПУ прокоментували переговори між Україною та США у Саудівській Аравії. Так, вони є конструктивними.
Про це написала радниця голови ОПУ Дарія Зарівна.
"Все відбувається конструктивно", - зазначила вона.
Раніше міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував переговори з американською стороною у Саудівській Аравії. Очільник МЗС наголосив, що Україна прагне миру, як ніхто інший.
Читайте також:
Волтц зробив першу заяву щодо переговорів з Україною у Саудівській Аравії
Переговори в Саудівській Аравії: Туск звернувся з потужним закликом до учасників