В ОУН прокоментували заяву Путіна про належність батька Медведчука до націоналістів

Глава ОУН зазначив, що якийсь "Медведчук" міг бути засланий до українських націоналістів, щоб розколоти підпілля або когось ліквідувати.

Голова ОУН Богдан Червак прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна під час його щорічної "прямої лінії" щодо того, що батько політика Віктора Медведчука, який також є його кумом, "був активним діячем ОУН".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Путін заявив, що "батько Медведчука був активним діячем ОУН". Боже, хто тільки не примазується до ОУН. Ось тепер – Медведчук. До речі, не виключаю, що у свій час якийсь "Медведчук" був засланий до ОУН чи УПА з конкретною метою – розколоти підпілля, або ж ліквідувати когось із українських націоналістів", - заявив Червак.

За словами керівника організації, такі дії РФ практикувала постійно.

"Від таких дій загинув полковник Євген Коновалець – засновник ОУН. У "розробці" НКВД-КГБ перебували, фактично, усі визначні діячі ОУН", - запевнив він.

До того ж Червак нагадав про події 2004 року під час виборів президента, коли "несподівано з'явилася "ОУН Романа Козака" із зверненням до Ющенка – "ваша дружина американка" на усіх каналах ТБ".

"Є багато підстав вважати, що тут стирчали вуха Медведчука", - додав він і зазначив, що дії Медведчука дуже "нагадують чергову спецоперацію", проте, на його думку, йдеться не тільки про компрометацію ОУН чи національно-визвольного руху, а про ліквідацію України як незалежної держави.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що в Україні "піднімає голову печерний націоналізм". Так, за його словами, "дії радикалів становлять загрозу національній безпеці".

Також раніше літак політика Віктора Медведчука отримав 21 дозвіл на виконання польотів з України до Росії. При цьому з жовтня 2015 року діє заборона на здійснення повітряного сполучення російськими авіакомпаніями і літаками з російською реєстрацією.

Залиште свій коментар