"В п**зду їдь": у Харкові новий мовний скандал через вимогу спілкуватися українською

"В п**зду їдь": у Харкові новий мовний скандал через вимогу спілкуватися українською

Дата публікації
Перегляди
10к
"В п**зду їдь": у Харкові новий мовний скандал через вимогу спілкуватися українською

Продавчиню, яка відмовилися говорити з клієнткою українською мовою і нагрубила їй, звільнили з роботи.

У Харкові знову розгорівся мовний скандал. Продавчиня одного з магазинів відмовилась обслуговувати жінку українською мовою.

Про це розповіла клієнтка магазину Оксана Хвиля на своїй сторінці в Facebook.

"Продавчиня кинула мені мої сто гривень і відібрала товар, бо я розмовляю українською. Вона зізналася, що сама "понаєхала" з Мордору, а мене відправила до "Бандерштату", — розповіла пані Оксана.

Продавчиня запитала відвідувачка про дріб’язок для здачі. Оксана Хвиля відповіла, що дріб'язок у неї тільки для тих, хто обслуговує українською мовою.

"Продавчиня торохтіла російською "ой, у нас зрази вкусниєєєєєє", але коли почула моє "ні, двадцять гривень лише для тих, хто обслуговує українською", її порвало", — згадує жінка.

Також продавчиня на вимогу дати телефон власника, написала номер своєї подруги. Зрештою активістці вдалося поспілкуватися з власником.

"Власник нормальний, україномовний, родом зі Львова. А продавчиню він взяв на заміну, поки постійна хворіє", — повідомляє Хвиля.

Як наслідок, продавчиню звільнили з роботи, а перед клієнткою вибачилися.

Нагадаємо, у Києві в тенісному таборі Міжнародної тенісної академії стався мовний скандал. Дитину викладачі змусили спілкуватись російською мовою. 

Також в Одеській області через мовний скандал звільнили викладача коледжу

Раніше українка Людмила Чмульова, яка показово викинула паспорти України та доєднала до цього демаршу дітей, пославши Україну "в ср*ку", прокинулася відомою. Її захейтили українці, а також вона потрапила до бази сайту "Миротворець". 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація