В парламенті заявили про зрив навчань "Сі Бриз"

Через відсутність закону про допуск іноземних військ, наземна частина українсько-американських навчань зірвалася, заявив Анатолій Гриценко.

Екс-міністр оборони, народний депутат Анатолій Гриценко заявив про зрив наземної частини американсько-українських військових навчань "Сі Бриз-2009".

За його словами, це обумовлено тим, що Верховна рада досі не проголосувала за закон про допуск іноземних військ на територію України.

"Наземна частина навчань "Сі Бриз" вже зірвана. Вони вже не пройдуть. Але морські навчання "Сі Бриз", друга частина навчань, можуть відбутися, якщо в червні парламент ухвалить відповідний закон. Але зараз в парламенті це питання навіть не внесене до порядку денного", - зазначив Гриценко.

"Я, якщо чесно, не бачу бажання коаліції включати його до порядку денного найближчим часом, не кажучи вже про голосування", - додав він.

"Якщо цей закон не буде проголосований в червні, тоді навчання "Сі Бриз" будуть повністю зірвані. Це завдасть величезних збитків нашій армії, міжнародному іміджу. На нас знову дивитимуться, як на нездібну домовлятися країну", - вважає Гриценко.

Читайте також:

Рада заборонила чергові навчання НАТО в Україні

У Грузії завершились навчання НАТО

Російський есмінець обстріляв село в Ленінградській області

Міліція вимагає скоротити термін перебування іноземців в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: