В партії "Пора" конфлікт

Вінницька організація партії "Пора" відмовилася створювати блок з "Нашою Україною". У відповідь на це прозвучала інформація про неповноважність організації у Вінниці.

"Пора"
УНІАН
Вінницька організація "Пори" навдоволена створенням блоку "Наша Україна - Народна самооборона".
Вінницька обласна організація громадської партії "Пора" заявила про свій вихід із блоку партій "Наша Україна - Народна самооборона".

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії.

Відповідно до повідомлення, "Пора" також заявила, що не братиме участі в процесі створення єдиної партії після закінчення позачергових виборів Верховної ради України.

"Події останніх двох років показують, що пропрезидентський проект "Народний Союз Наша Україна", сформований Порошенком, Червоненком, Жванією та іншими псевдолібералами, повністю дискредитований і абсолютно не потрібний країні", - сказано в повідомленні.

"Пора" вважає, що НСНУ не може бути основою для створення нового політичного утворення. "Дивує також непослідовність і короткозорість колишніх "внутрішньопартійних опозиціонерів" НСНУ, які з великим резонансом вийшли із цієї структури для того, щоб потім знову в неї ввійти й виконати роль ширми в першій десятці для своїх колишніх опонентів", - сказано в повідомленні.

На думку обласної політради "Пори", блок "НУ-НС" працює, як політична технологія: "Створена в майбутньому єдина партія скоріше буде нагадувати об'єднання власників печаток, свідоцтв про реєстрацію й партійних організацій, ніж потужну політичну силу".

"Пора" також сумнівається, що "НУ-НС" не буде брати участі у формуванні широкої коаліції. Обласна організація партії вважає основною метою "НУ-НС" перемогу над Блоком Юлії Тимошенко. 

Владислав Каськів
УНІАН
Вінницькі активісти "Пори" також розкритикували Владислава Каськіва.
"Вінницька обласна організація ГП "Пора" не розділяє ідеї створення блоку "НУ-НС", залишаючи за собою право самостійно визначатися щодо участі в дострокових виборах", - сказано в повідомленні.

Також "Пора" не підтримує дії колишнього голови політради "Пори" Владислава Каськіва.

"Вінницька обласна організація ГП "Пора"...не несе ніякої відповідальності за дії власника печатки, свідоцтва й статуту ГП "Пора" Каськіва, який послідовно й методично перетворював партію з активного, контролюючого владу інституту в політичний баласт на догоду "більшим" політичним гравцям", - сказано в повідомленні.

Керівництво партії "Пора" вже відреагувало на заяву своєї Вінницької організації. Була оприлюднена інформація про те, що повноваження цієї регіональної організації партії були припинені ще 10 квітня.

Таку інформацію оприлюднила прес-секретар "Пори" Мар'яна Почтар.

"Пора"
УНІАН
Керівництво "Пори" заявляє, що про партію намагаються поширити неправдиву інформацію.
"Просимо взяти до уваги, що повноваження Вінницької обласної організації громадської партії "Пора" були припинені відповідно до протоколу засідання політради "Пори" від 10 квітня 2007 року", - сказано в її повідомленні.

Прес-служба партії підкреслює, що будь-які повідомлення, що поширюються від імені людей, які називають себе членами Вінницької "Пори", є неправомірними. Також прес-служба зазначає, що це вже не перша спроба дискредитувати партію шляхом поширення неправдивої інформації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: