В Партії регіонів очікують на повернення Богатирьової

Герман вважає, що питання яке розділяло ПР та Богатирьові нині вже не актуально.

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман висловлює сподівання, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова повернеться до лав цієї політичної сили.

"Я дуже шаную цього політика (Богатирьову). Вона користується величезним авторитетом і в Україні, і в нашій партії. І я вірю, що колись ми знову будемо разом, тим паче, що основне питання, через яке ми розійшлися, вже неактуальне", - сказала "регіоналка".

Герман нагадала, що Богатирьову виключили з партії після її заяви про те, що "місце України - в НАТО".

"Зараз, коли навіть Хілларі Клінтон заявила, що ніхто нікого не повинен втягувати в НАТО, і це питання має вирішувати народ, - то ця заява співпадає з позицією нашого лідера", - зазначила соратниця Януковича.

"Оскільки ці позиції такі співзвучні, я думаю, що Раїса Василівна також перегляне свою позицію - і я буду дуже щаслива, якщо ми будемо знову разом з нею", - наголосила Герман.

Крім того, коментуючи заяву екс-члена фракції "регіоналів" Тараса Чорновола про те, навіть після перемоги Януковича на президентських виборах всередині Партії регіонів можуть виникнути проблеми, вона зазначила: "Партія регіонів єдина, міцна і націлена на перемогу".

"Найбільшою проблемою Партії регіонів завжди був Тарас Чорновіл, але, на щастя, ця проблема для нас вже не існує", - заявила Герман.

Нагадаємо, у вересні 2008 року політрада Партії регіонів виключила Раїсу Богатирьову з лав цієї політичної сили.

Читайте також:

Богатирьова претендує на посаду міністра оборони

Богатирьову виключили з ПР на прохання Тимошенко

Богатирьову виключили з Партії регіонів

ВідеоВ ПР очікують на повернення Богатирьової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: