В Партії регіонів пояснили, чому не дали людям обіцяні зарплати

В ПР заявили, що ніколи не прийматимуть популістські рішення, які обернулися б інфляцією для країни.

Верховна рада
УНІАН
Михайло Чечетов
Партія регіонів нарікає, що виконати передвиборчі обіцянки щодо підвищення зарплат і пенсій новій владі не вдається через попередній уряд, "який розповідав, що сидить на горі грошей". Про це повідомив депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Що стосується соціальних стандартів, які були задекларовані і прийняті, вони введені, це стосується мінімальних зарплат і пенсій. Введені заднім числом, і виплати розстрочкою пройдуть до осені щоквартально - міністерство праці розробило цей алгоритм", - повідомив депутат.

"А ось що стосується того, чому в ширшому масштабі ми не ввели, ми повірили уряду Тимошенко, коли Тимошенко розповідала, що грошей настільки багато, що вона сидить на горі грошей, то ми думали, що дійсно вистачить, що можна було б підняти у декілька разів і зарплати і пенсії, а статистика була закрита. Але коли ми прийшли і поглянули реально на фінансові ресурси, то виявилася не гора грошей, а фінансова яма, глибина якої ще не видна. Якщо в бінокль поглянути до цієї ями, то над нею видно не грошові асигнації, а векселі і боргові зобов'язання, які потрібно ще оплачувати", - додав він.

"Ми ніколи популістські рішення приймати не будемо, які обернулися б інфляцією для країни і боляче вдарили по кишені рядового виборця або звичайного працівника", - заявив Чечетов.

"Міжнародний аудит якраз і дадуть реальну фінансову картинку. Ми реалісти, все, що було запрограмовано, прийнято згідно із законом, воно виплачується, а далі зі зростанням економіки соціальні виплати, звичайно, йтимуть", - повідомив він.

Читайте також:

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

За місяць в Україні знизився рівень зарплат

Зарплати українців за рік впали у півтора рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: