В Партії регіонів звинуватили Ківалова в корупції

Соратник Ківалова Ігор Плохой стверджує, що назбирав достатньо доказів тиску Ківалова на суддів щодо ухвалення незаконних рішень.

Депутат від Партії регіонів Ігор Плохой вимагає ліквідувати парламентський комітет з питань правосуддя, який очолює регіонал Сергій Ківалов. На його думку, діяльність комітету під керівництвом Ківалова спрямована на реалізацію останнім "своїх корупційних діянь".

Відповідну постанову Плохой зареєстрував у Верховній раді у вівторок.

"Крім того, впровадження судової реформи в Україні згідно з рекомендаціями Ради Європи та Венеціанської комісії об’єктивно знімає з комітету з питань правосуддя повноваження, пов’язані з призначенням суддів та декларує роль парламенту в цьому питанні як церемоніальну", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Таким чином, на думку Плохого, у зв’язку з малим обсягом роботи комітету з питань правосуддя доцільно об'єднати його з комітетом з питань правової політики, призначивши главою об'єднаного комітету бютівця Сергія Міщенка.

Водночас, на думку Плохого, Ківалов може брати участь у роботі комітету як пересічний член. Регіонал звернувся до суддів з проханням повідомити його про факти тиску на них з боку Ківалова щодо ухвалення незаконних рішень.

Він також зазначив, що у нього вже є достатньо документів, які підтверджують факти тиску на суддів, що й стало головною передумовою для реєстрації відповідного проекту постанови.

Читайте також:

ПР не заборонятиме комуністів, щоб "не плювати в душі ветеранам"

До влади на Донеччині і Харківщині прийшли діти політиків-регіоналів

Янукович довів Вітренко до нудоти "єзуїтською посмішкою і дебільними заявами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: