В партію Ющенка вступили колишні міністри і депутат від БЮТ

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко своїм головним завдання назвав оновлення партії заради участі в місцевих виборах.

Народний депутат Григорій Омельченко та екс-міністр культури Василь Вовкун стали членами партії "Наша Україна". Відповідне рішення було ухвалено на IX з’їзді "Нашої України" 24 вересня.

Голова політради "Нашої України" Віра Ульянченко також повідомила, що кілька днів тому до лав партії був прийнятий екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, а також голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник.

Також до лав партії вступили речник лідера "Нашої України" Віктора Ющенка Ірина Ванникова та спічрайтер Ющенка Данило Лубківський.

Голосування по кандидатурах Омельченка, Ванникової, Лубківського пройшло майже одноголосно.

Щодо кандидатури Вовкуна виникла дискусія. Деякі партійні організації пропонували відкласти розгляд його кандидатури, оскільки, перебуваючи на посаді міністра культури, він не перешкодив, зокрема, встановленню пам’ятника Катерині ІІ в Одесі. Однак більшістю голосів Вовкун був прийнятий до лав партії.

Нагадаємо, лідер "Нашої України" Віктор Ющенко своїм головним завдання назвав оновлення партії: "Ми повинні зробити все, щоб прийшли нові люди, нові обличчя. Не обов'язково тільки молоді. Нова команда має організувати партію на новий діалог з суспільством".

Другим завданням Ющенко назвав участь у місцевих виборах: "Ми виходимо з того, що кожна фракція, навіть кожен мандат - це база для майбутнього. Ми самодостатня сила і йдемо на вибори самостійно".

Читайте також:

Ющенко висунув екс-голову СБУ Наливайченка в керівники "Нашої України"

Ющенко із запізненням приїхав на з'їзд оновлювати "Нашу Україну"

Ющенко готується повернутися до влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: